Halfeti’ye 7 Milyon TL’lik yatırım için protokol imzalandı

Halfeti’ye yapılması planlanan 7 Milyonluk yatırım için Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik arasında protokol imzalandı.

Halfeti’ye 7 Milyon TL’lik yatırım için protokol imzalandı
banner2

Bir süre önce Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile görüşen ve Halfeti’ye Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi kazandırılacağının müjdesini veren Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Ankara’da Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile görüşerek protokol imzaladığını bildirdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Albayrak, Halfeti’nin gelişimi ve dönüşümü için yoğun çaba sarf ettiklerini belirterek, “Ankara’da ilçemiz için temaslarda bulunuyor, yeni yatırımlara imzalar atıyoruz. İlçemizdeki genç nüfusumuza ayrı bir önem veriyoruz. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. İlçemize Yarı Olimpik Havuz ve Gençlik Merkezimizi kazandırıyoruz. 7 milyon TL’lik bu yatırım için Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum. Gençlerimiz yazın sıcağında yarı olimpik yüzme havuzunda serinleyecek, burada başlatılacak kurslar ve etkinliklerle sportif aktiviteler gerçekleştirecekler. Gençlerimize güveniyorum. Buradan belki de yüzme şampiyonları çıkacak. Gençlik merkezimizde ise yine gençlerimiz için kurslar, okuma alanları gibi etkinlikler yer alacak. Buradan da çeşitli alanlarda başarılı öğrenciler yetiştirecek” dedi.

BİHA

 

 

YORUM EKLE

banner99