Başkanlar Şanlıurfaspor için de birlikte hareket etti!

Peş peşe gelen galibiyetlerle kentte sevinç yaratan Şanlıurfaspor'a bugün Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve merkez ilçe belediye başkanları tebrik ziyaretinde bulundu. Başkanların birliktelikleri takdir topladı.

Başkanlar Şanlıurfaspor için de birlikte hareket etti!
banner2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Şanlıurfaspor'u yalnız bırakmadı.

Erin, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig beyaz grupta mücadele eden Şanlurfaspor, peş peşe galibiyetler alarak beklenen başarıyı göstermeye başladı. Durum taraftarlar ve spor camiasında sevinçle karşılanırken Şanlıurfaspor'a her daim hem maddi hem manevi destek veren belediye başkanları zaferle taçlanan maçlar için bir tebrik ziyaretinde bulunmayı da ihmal etmedi. Bugün Başkan Beyazgül beraberinde Başkan Canpolat ve Başkan Baydilli ile Şanlıurfaspor tesislerine gitti. Burada takım ile bulaşan başkanlar galibiyetlerden dolayı takımı ve yönetimi tebrik etti. Başkanlar ayrıca diğer maçlar için de başarı dileğinde bulundu.
​​​​​​
Başkanların göreve geldikleri günden bu yana pek çok konuda birlikte hareket etmeleri Şanlıurfa siyasetinde hep istenen tablo olduğu için spora destekte de yine birlikte oluşları takdir topladı.

BİHA
 

YORUM EKLE

banner99