Ali Babacan Hastaneye Kaldırıldı

Kovid-19 tedavisi devam eden Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, gözetim altında olması için hastaneye kaldırıldı.

Ali Babacan Hastaneye Kaldırıldı
banner1

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, geçtiğimiz günlerde koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Evde karantinada olan Babacan, doktorunun tavsiyesi doğrultusunda hastanede gözetim altına alındı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ali Babacan, ‘’İlaç tedavim bitene kadar hastanede olacağım’’ dedi.

Babacan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ‘’Bugün Covid-19’la 8. günümüz. Çok şükür eşim Zeynep ve oğlumuz Emir iyileştiler. Evde kontrol ve karantina altındalar. Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım’’ ifadelerine yer verdi.

Kovid-19’u Ciddiye Alın

Kovid-19 nedeniyle karantinada olan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, hastalığın ciddiye alınması gerektiğini belirtti.

Ali Babacan, ‘’Bir kez daha sizden Covid-19’u çok ciddiye almanızı, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum. Büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve bize geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrar teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE