AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu listesi belli oldu!

7'nci Olağan Kongresi gerçekleşen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının yönetim listesi belli oldu. Tek liste halinde gidilen listede Abdurrahman Kırıkçı başkan oldu. İşte yönetimde yer alan diğer isimler:

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu listesi belli oldu!
banner1
S.N İL YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI   S.N İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI    S.N BÜYÜK KONGRE ASIL DELEGE ADAYLARI
1 Abdulkadir ŞITIL   1 Ali İhsan AKAY   1 Abdurrahman KIRIKÇI
2 Adnan ELÇİ   2 Mehmet Salih UĞUR   2 Demet Saatçi Güven
3 Ahmet Serkan ARICI   3 Kadir DÜGER   3 Emre Karaçizmeli
4 Ali İhsan DELİOĞLU   4 Abdulhakim PARMAKSIZ   4 Zeynel Abidin BEYAZGÜL
5 Ali Rıza ÇOLAK   5 Erdal DENİZ   5 Hikmet AYAR
6 Aysel GÖNCÜ   6 Müslüm ALPAY   6 Işıl İlgin OKTAY
7 Bakır FELHAN   7 Mustafa TOPRAK   7 Yıldız Konal SÜSLÜ
8 Canan Onur SEYYAR   8 Halil ÖNCEL   8 Mehmet Zeki TUĞRUL
9 Cuma AĞAÇ   9 Talat BAYTEMUR   9 Kübra DÖRTKARDEŞ
10 Emine KARALÖK   10 Kezban BENGİ   10 Bahattin YILDIZ
11 Enver YÜKSEL   11 Nabi Baziki   11 İbrahim EYYÜBOĞLU
12 Feyyaz GÜNDOGAN   12 Serkan OFLAZ   12 Mehmet CANPOLAT
13 Hacı Ömer BAYRAM   13 Mehmet Nur TATLI   13 Mehmet MOĞAL
14 Halil ÖRGEN   14 Özgür ATLAS   14 Mehmet KUŞ
15 Hasan Basri KARAKUCAK   15 İsmail KAÇMAZ   15 Nedim LALE
16 Hasan KAYA   16 E. Bekir FIRAT   16 Ayşe ÇAKMAK
17 Hüseyin İNAN   17 Bahattin GÖKÇİN   17 Sait AĞAN
18 İ.Halil ÇİFTÇİ   18 Haçım ESKİLER   18 Metin BAYDİLLİ
19 İ.Halil EŞİYOK   19 Ahmet ŞAMDANCI   19 Ali TEKİN
20 İbrahim Halil SADE   20 Ali KÖSEOĞLU   20 İbrahim YILDIK
21 İsa Ay   21 Eyyüp Sabri KILIÇ   21 Mustafa DOĞAN
22 Kadir Düger   22 Mehmet Garip Köroğlu   22 Abdulvahap AKTAR
23 M.Emin TEPE   23 Salih ÇOBAN   23 Mahmut ÖZYVUZ
24 Medine KAMA   24 Ahmet BAKAY   24 Halid ŞİMŞEK
25 Mehmet  Emin BAŞAK   25 Besra ŞAHBAZ   25 Süleyman DEVECİ
26 Mehmet Bahatin KESİK         26 Mustafa CIDIR
27 Mehmet Emin KILIÇ         27 Ökkaş AYDEMİR
28 Mehmet Selim POLATKAN            
29 Mehmet Nurullah KARAKEÇİLİ            
30 Mehmet ÖZBEK   S.N İL PAR. İÇİ DEM. HAK. KRL ASIL ÜYE ADAYLARI    S.N BÜYÜK KONGRE YEDEK DELEGE ADAYLARI
31 Mehmet ÖZÇELİK   1 Erkan SÖZEN   1 Mehmet YALÇINKAYA
32 Mehmet ÖZMODANLI   2 Celallettin SAYAN   2 Mahmut MİRKELAM
33 Mehmet YAVUZ   3 Şemseddin ÇAKIR   3 Suphi AKSOY
34 Metin ÇADIRCI   S.N İL PAR. İÇİ DEM. HAK. KRL YEDEK ÜYE ADAYLARI    4 Feyyaz SOYLU
35 Mustafa ASLAN   1 Doğan Esen   5 Şeref ALBAYRAK
36 Mustafa TEPE   2 Recep GÜNOĞAN   6 Aslan Ali BAYIK
37 Mustafa YAVUZ         7 Salih EKİNCİ
38 Nihat KILIÇ   S.N İL DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI   8 Cuma AĞAÇ
39 Osman KAYA   1 Ahmet AKSOY   9 Ahmet AKSOY
40 Ömer ERCANLAR   2 Ali YILDIRIM   10 Müslüm TÜYSÜZ
41 Sabri KONAK   3 Sıtkı YAVUZ   11 Abdulkadir KOL
42 Serdar İZOL   4 Cuma HÜNDÜR   12 Süleyman AKSU
43 Serpil ERDOĞAN   5 Hasan ÇİÇEKÇİ   13 İsmail DEMİRBAŞ
44 Süleyman ELGÜN   S.N İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI   14 Muzaffer AÇAR
45 Tuba KIZILKEÇİ   1 Mehmet Kamil TÜRKMEN      
46 Vedat YURUM   2 Cüneyt YAVUZ      
47 Vehbi BEYAZ   3 Lütfü  Balcı      
48 Yasin Fırat ÇİFTÇİ   4 Abdurrahman YAŞAR      
49 Yusuf AKTAŞOĞLU   5 Abdulaziz TAŞ      

 

BİHA

YORUM EKLE