Beyazgül’e büyük destek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün hakkında gündeme gelen iddialarla ilgili destek açıklamaları kongrede gündeme damgasını vurdu.

Beyazgül’e büyük destek
banner2

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün hakkında gündeme gelen iddialarla ilgili bugün yapılan kongrede destek açıklamaları yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün şahsına ve ailesine yönelik yapılan iftiralara TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı- Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'den tepki geldi. Gülpınar ve Özhaseki, Beyazgül'ün yanında olduklarını belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcı Mehmet 0zhaseki, "Özellikle dünden beri Zeynel Bey hakkında başlatılmış olan bir iftira kampanyalar var ve bunu yapanları kabul etmiyoruz. Ankara'da oturup, Urfa'dan hiç haberi olmayan adamların burada ne olup olmadığını bilmeden müfteri birisinin sözüyle hizmet eden kardeşlerimizi doğrusu hedef alması insafsızlıktır” dedi.

AB Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar ise, "Biz sonuna kadar Zeynel Başkanın arkasındayız, uzun yıllardır tanıyorum. Onu en iyi anlayanlardan biri benim. Çünkü dürüst bir insana akçeli isler konusunda iftira atmak kadar zulüm olamaz. Her şeyi söyleyebilirsiniz, her türlü iftiraya atabilirsiniz ama helal lokma konusunda bir siyaset anlayışı güdüyorsanız ve bütün ömrünüze helal lokma yeme üzerine bina etmişseniz Biz milletvekillerimiz ve genel merkezimiz olarak başkanımızın arkasında olacağız” ifadelerini kullandı.

BİHA

YORUM EKLE