Çiftçi: "Beyazgül ile yepyeni bir sayfa açalım"

Eyyüpnebi Kanaat Önderlerinden Mustafa Çiftçi, Ak Parti için açtığı seçim bürosunun açılış töreninde yaptığı konuşmada, seçimlerden zaferle çıkacaklarını belirtti. "Zeynelabidin Beyazgül ile birlikte yeni bir sayfa açalım" diyen Çiftçi, Viranşehir ve Eyyüpnebi beldesinden rekor düzeyde oy alacaklarını ifade etti.

Çiftçi: "Beyazgül ile yepyeni bir sayfa açalım"
banner1

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ile birlikte Viranşehir’in Eyüpnebi beldesinde kanaat önderi Mustafa Çiftçi’nin seçim bürosunu açtı.

Seçim ofisi açılışında kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür eden Eski Belde Belediye Başkanı Mustafa Çiftçi, “İnşallah Şanlıurfa’da Viranşehir’de ve beldemizde alacağımız oylarla Allah bizi reisimize mahcup etmesin. Zeynel Abidin Beyazgül ile yepyeni bir sayfa açmalıyız” dedi.

BEYAZGÜL VE AÇANAL VİRANŞEHİR EYÜPNEBİ’DE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YAPTI

Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ve İlçe Başkanı Ali Tekin ve diğer partililer tarafından karşılanan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül,  ilk olarak Eyüpnebi’de sabır peygamberi Hz. Eyyüb’ün makamını ziyaret ederek dua etti.

                Viranşehir İlçesinde eskiden belde olan büyükşehir yasasıyla mahalle statüsüne dönen Eyyüpnebi Mahallesinde Eski Belediye Başkanı Mustafa Çiftçi’ye ait seçim ofisinin açılışını yapan AK Başkan Adayı Beyazgül, partisine, kendisine ve Viranşehir adayı Salih Ekinci’ye destek istedi.

                Eyyüpnebi’de kanaat önderi Mustafa Çiftçi’ye böylesi önemli bir beldede seçim ofisi açtığı için teşekkür eden Av. Beyazgül, AK Parti’nin 31 Mart gecesi inşallah sandıktan zaferle çıkacağını söyledi.

AÇANAL: 31 MART SEÇİMLERİ KRİTİK BİR SEÇİM

Çok önemli bir seçim sürecinde olduklarının altını çizen Şanlıurfa Milletvekili Zemzem GülenderAçanal, “31 Mart yerel seçimlerine bir haftadan az bir süre kaldı. Bu süre içerisinde gece gündüz çalışmak hepimizin boynunun borcudur. Vebali büyüktür. AK Parti’nin kadrolarına oy istemek için huzurunuzdayız” diye konuştu.

Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ise Şanlıurfa’da hedeflerinin büyükşehir başta olmak üzere 13+1 ilçe belediye başkanlarıyla seçimden galip çıkacaklarını kaydetti.

 Konuşmaların ardından seçim ofisinin açılışı yapıldı.

YORUM EKLE

banner99