Beyazgül: “31 Mart Viranşehir için kalkınmanın miladı olacak”

Seçim çalışmaları kapsamında Viranşehir’e giden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynelabidin Beyazgül, ilçede vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek destek istedi. Viranşehir’i hep birlikte kalkındıracaklarını ifade eden Beyazgül, “ilçemizin AK Parti belediyeciliğini istediğini gösterilen ilgiden görüyoruz. 31 Mart ilçemiz için kalkınmanın miladı olacak” dedi.

Beyazgül: “31 Mart Viranşehir için kalkınmanın miladı olacak”
banner2

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynelabidin Beyazgül, seçim çalışmalarını Viranşehir’de sürdürdü. Beyazgül’e Hazine ve Maliye Bakan yardımcısı Nurettin Nebati, MKYK Üyesi Vildan Polat, Milletvekili Halil Özşavlı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti. AK Parti heyeti ilçe merkezinde esnaf ve vatandaş ziyareti yapıp seçimler için destek istedi. Ziyaretlerin ardından ilçe teşkilatına geçen heyet burada partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İlçe Teşkilat binasında vatandaşlara hitap eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynelabidin Beyazgül, Viranşehir’de halktan gördükleri ilgi ve teveccühün zaferin habercisi olduğunu ve 31 Mart’ın Viranşehir için kalkınmanın ve gelişmenin miladı olacağını ifade etti. Viranşehir’de noterlik yaptığını ve burada önemli dostluklar edindiğini, bu nedenle de ilçenin kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu dile getiren Beyazgül, ilçe ve büyükşehir elbirliği ile Viranşehir’in kalkınması için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Beyazgül: “Viranşehir’in AK Parti belediyeciliği ile tanışma zamanı geldi”

İlçe teşkilatında yaptığı konuşmada, Viranşehir’in büyükşehir desteğini her zaman yanında göreceğini vurgulayan Beyazgül, sözlerini şöyle sürdürdü: “Salih Ekinci samimi, mütevazi ve gayretli bir kardeşimiz. Kendisinin Viranşehir’e en güzel şekilde hizmete edeceğine inanıyorum. Büyükşehir Belediyemizle birlikte Viranşehir ilçemize vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda beraber hizmet edeceğiz. Biz de ayrı gayrı yok. Şehrimizin tamamına hizmeti götüreceğiz. Bu kadim kentin hizmetkarı olacağız. Viranşehir benim ikinci ilçem. Burada noterlik yaptığım süre içerisinde büyük dostluklar edindim. Bu nedenle Viranşehir beni her defasında ayrı bir heyecanlandırır. Seçim mitingleri seçimin sonucunu gösteren önemli bir göstergesidir. Büyük Şanlıurfa mitinginde vatandaşlarımızı meydanlara sığmadı. Bu da dosta düşmana gösterdi ki Şanlıurfa Büyükşehirde Zeynel Abidin Beyazgül, Viranşehirde de Salih Ekinci Belediye Başkanıdır. Fakat bizlerde 31 Mart akşamına kadar gece gündüz demeden çalışacağız. Bizim bundan sonraki gayretimiz Türkiye rekoru kırabilmektir. Sizlerin bu güçlü desteği ile, birlik ve beraberlik içerisinde 31 akşamında Şanlıurfa’nın Türkiye rekoru kırdığını hep birlikte göreceğiz.”

Nebati: “Beyazgül’ün dürüstlüğüne, hak ve adaletten ayrılmayacağına kefilim”

AK Parti Viranşehir ilçe Başkanlığında düzenlene toplantıda açıklamalarda bulunan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati, Beyazgül’ü uzun yıllardır yakından tanıdığını, onun dürüstlüğüne, haktan ve adaletten ayrılmadan hizmet vereceğine inandığını ifade ederek, bu konuda kendisine kefil olduğunu belirtti. Nebati, “Zeynelabidin Beyazgül ile geçmişe dayanan bir dostluğumuz var. Bugün doğduğum, her sokağında nefesini hissettiğim havasıyla, taşıyla, toprağıyla her geldiğimizde bizi heyecanlandıran kadim şehir Viranşehir’deyiz. Viranşehir Urfa’nın uç beyidir. En büyük ilçelerinden biridir. İlçemiz kendisine hizmet edecek, hizmetkar olacak AK Kadrolara ihtiyaç duymaktadır. Büyükşehir yasası ile Büyükşehir Belediyemiz kendi sorumluluk alanında çok büyük hizmetler yaptı. Alt yapısından, üst yapısına, prestij caddelerinden şehir parklarına kadar çok şükür büyük hizmetler yaptı. Ama biz artık Viranşehir ilçemizi AK Parti Belediyeciliği ile tanıştırmak zorundayız. Bu isteğimizi de AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayımız Salih Ekinci kardeşimle inşallah gerçekleştireceğiz. Viranşehir’de bu işi hep birlikte yapacağız. İlçemizin tüm kesimlerinin desteği ile Viranşehir’e sahip çıkarak AK Parti Belediyeciliği ile tanıştıracağız. Belediyemizde çalışacak, Viranşehir’e hizmet edecek. Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Bu çok net. Ben Zeynel için şu garantiyi veririm. Dürüst, çalışkan, mütedeyyin bir Belediye Başkanı. Belediyede kimsenin hakkını yemeyecek, hakkı olana hakkını verecek. Ayrım yapmadan şehrin tamamına en güzel şekilde hizmet edecek bir Belediye Başkanı. Bizlerde ona sahip çıkacağız, destek vereceğiz. İlçede ve Büyükşehirde AK Parti’ye oy vererek en yüksek oy oranıyla kendisine destek vereceğiz” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr Halil Özşavlı da bir konuşma yaparak, Viranşehir’de seçimin galibi olacaklarını ifade etti. Özşavlı, “Viranşehir ilçemiz hiç olmadığı kadar AK Parti Belediyeciliği hazırdır. Vatandaşlarımızın, dostlarımızın, teşkilatımızın gayret ve desteği ile bunu hep birlikte başaracağız.” dedi.

İlçe teşkilatındaki programın ardından Zeynelabidin Beyazgül ve beraberindeki heyet, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam etti. İlçede yoğun bir ilgi ile karşılaşan Ak Parti heyeti, Viranşehir’in teveccühünden duydukları memnuniyeti ifade ederek ilçe halkına teşekkür ettiler

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 10:07
YORUM EKLE