Polat: “Kadınlarımızı önemsiyoruz”

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaköprü’de yapılan Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. “Kadınlarımızı önemsediğimizin göstergesi olan bu hizmet için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederim” dedi.

Polat: “Kadınlarımızı önemsiyoruz”
banner2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik yatırımları kapsamında Karaköprü’ye yapılan Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi hizmet vermeye başladı. İçinde spor alanları, kurs ve atölyelerin bulunduğu merkezde, kadınların daha rahat faydalanabilmeleri için kreş de bulunuyor. Merkezi ziyaret eden AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Büyükşehir Belediyesi Kadın Aile ve Çocuk Şube Müdürü Sibel Toptan’dan bilgi aldı. Merkezin hayırlı olması dileklerini ileten Polat, AK Parti’nin her zaman kadınları önemsediğini belirterek bu merkezi hizmete sunan Büyükşehir Belediyesi’ne kadınlar adına teşekkür etti.

Karaköprü Sağlıklı Yaşam Merkezi hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Kadın Aile ve Çocuk Şube Müdürü Sibel Toptan, merkezde eğitimlerin verebileceği bir alan, spor salonu, kişisel bakım üniteleri, uzman eğiticilerin desteği ile spor faaliyetlerinin yürütüleceği spor salonu ve ara katlarda kursiyerlerin çocuklarının zaman geçirebileceği bir kreş olduğunu söyledi.

KARAKÖPRÜ SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ

Karaköprü’de açılan 2 katlı ve 2 bin 695 metrekare alan üzerine kurulumu yapılan Sağlıklı Yaşam Kadın Destek Merkezi, kadınların daha sportif ve sanatsal alanda kendilerini geliştirebilmelerine imkan sağlayacak şekilde hazırlandı. Zemin katta son teknoloji spor aletlerinin yer aldığı spor salonu ve spora hazırlık kabinleri bulunuyor. 1. katta Birim Sorumlu Odası, Kreş, Bekleme salonu, Mozaik kursu, Seramik ve Çini atölyesi, Moda tasarım atölyeleri yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:25
YORUM EKLE