Aşiretlerden AK Parti Bozova Adayı Aksoy’a destek açıklaması

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Bozova AK Parti Belediye başkan adayı Suphi Aksoy’a destekler artarak devam ediyor. Son olarak ilçede yaşayan Mervasi, Acar ve Atmani aşiretleri, Ak Parti ve Adayı Suphi Aksoy’a desteklerini açıkladılar.

Aşiretlerden AK Parti Bozova Adayı Aksoy’a destek açıklaması
banner2

Bozova İlçesine Bağlı Taşan kırsal mahallesinden düzenlenen toplantıda Mersavi, Acar ve Atmani aşiretinin ileri gelenleriAK Parti Bozova Belediye Başkan Adayı Suphi Aksoy’a tam destek vereceklerini ifade ettiler.

Verilen destekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Aksoy,  “Verilen bu güçlü destek ile 31 Mart akşamı zafer AK Kadroların olacaktır”. Dedi.

AK Aday Aksoy,” Biz hizmet için geliyoruz. Hiçbir şekil ayrım yapmayacağız. Oy versin vermesin tüm Bozovalı hemşerilerimizin emrinde olacağız. Bozova’nın ve Bozovalıların hizmetkârı olacağız.

31 Mart günü oy verirken bir kez daha düşünmenizi istiyorum. AK Parti hizmet partisidir. Hizmeti yapacak olan AK Partidir. Bozova’nın daha yaşanabilir bir ilçe olması için, ilçemizin huzuru ve refahı için, gönül belediyeciliği için AK Parti’ye ve AK kadrolara sahip çıkalım. Bu güzel ilçemizi beraber güzelleştirelim, beraber yönetelim”. dedi

YORUM EKLE