Yıldız, Saraç ve Kırıkçı ile görüştü

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Mehmet Adil Saraç ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel sekreterliğine asaleten atanan Mahmut Kırıkçı’yı ziyaret etti.

Yıldız, Saraç ve Kırıkçı ile görüştü
banner2

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçı Güven ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Mehmet Adil Saraç’a ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel sekreterliğine asaleten atanan Mahmut Kırıkçı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

YILDIZ: İSTİFADE ETTİK, UMUTLANDIK
Yıldız Şanlıurfa Kent Konseyi ziyareti kapsamında yaptığı açıklamada, “Bugün Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanlığına seçilen çok kıymetli büyüğümüz, hocamız Adil Saraç Beyi ve yönetimini ziyaret ettik. Bizler Adil hocamızın burada olmasını büyük bir şans olarak görüyoruz. En büyük projeniz nedir diye sorduğumuzda Urfa’nın birden çok sorunu olduğunu fakat en önemlisinin de gençlik olduğunu ifade ettiler. Bu konuda bizde kendisinden istifade ettik, umutlandık. Gençlik adına yapılacak olan her türlü çalışmada kendileri ile birlikte olacağımızı ifade ettik. Ben bu vesileyle Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Adil Saraç hocamızı ve birbirinden kıymetli Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Şehrimiz adına, gelecek adına ümitvar olduğumu belirtmek istiyorum. Hayırlı olsun diliyorum” dedi.
 


 

SARAÇ: BÜYÜK MUTLULUK DUYDUM
Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı Adil Saraç ise, “Değerli İl Başkanım Bahattin Yıldız riyasetinde, İl Kadın Kolları Başkanım Demet Saatçi Güven hanımefendinin refakatiyle AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyelerimize Kent Konseyi Başkanı seçilmem hasebiyle burayı teşrif etmelerinden dolayı büyük mutluluk duydum. Bu mutluluğu yapacağımız çalışmalarla, vereceğimiz tavsiyelerle, düşeceğimiz raporlarla Urfa’ya hizmet yolunda aktarabilirsek kendimizi hem görevini yapmış olmanın hem de burada yaşayan bir vatandaş olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşamış olarak addedeceğiz” ifadelerine yer verdi.

GENEL SEKRETE KIRIKÇI’YA ZİYARET
Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atanan Mahmut Kırıkçı’yı ziyaretinde, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atanan Mahmut Kırıkçı beyefendiye hayırlı olsun ziyaretine geldik. Mahmut Bey’in geçmişte de belediyede üstün hizmetleri oldu. Belediyenin içerisinden gelen bir arkadaşımız. Bu dönemde Allah’ın izniyle belediyemizde kıymetli başkanımızla birlikte ekibiyle beraber hizmetlerine devam edeceğine hiçbir şüphemiz yoktur” sözlerine yer verdi.
 


 

KIRIKÇI: İNŞALLAH BAŞKANIMIZIN GÜVENİNE LAYIK OLURUZ
Kırıkçı ise ziyaretle ilgili olarak, “Öncelikle il başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Geçen hafta itibari ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atanmış olduk. İnşallah başkanımızın güvenine layık oluruz. Teşkilatımızın güvenini boşa çıkarmayız. Teşkilatımızın ve başkanımızın desteği, güveni ve dualarıyla inşallah tevdi edilen bu görevi hakkıyla muvaffakiyetle sonuçlandırırız diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99