Işıkan, Ortopedi Kongresinde unutulmadı

Şanlıurfa’da uzun yıllar sağlık alanında önemli hizmetler yapan merhum Prof. Dr. Uğur Erdem Işıkan’ın adı, Ortopedi Kongresinde toplantı salonuna verildi.

Işıkan, Ortopedi Kongresinde unutulmadı
banner1

22-27 Ekim tarihlerinde Antalya Belek’te düzenlenen 29.Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresinde, merhum Prof. Dr. Uğur Erdem Işıkan’ın adının toplantı salonuna verilmesi Şanlıurfa ve Harran Üniversitesi Camiasını gururlandırdı.

Toplantıya katılan Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Altay yaptığı açıklamada, “Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun. Uzun dönem birlikte çalıştığımız Prof. Dr. Uğur Erdem Işıkan hocamızın kongrede toplantı salonuna adının verilmesi bizi ayrıca gururlandırdı. Çok verimli bir toplantı oldu” diye konuştu.

2001 yılından bu yana Şanlıurfa’daki Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı başkanlığını yürüten ve 2 Temmuz 2019'da sağlık problemleri nedeniyle emekliye ayrılan Prof. Dr. Uğur Erdem Işıkan, 20 Temmuz 2019 tarihinde vefat etmişti.

BİHA

YORUM EKLE

banner99