YEREL YÖNETİMLER BÖLGE TOPLANTISI ŞANLIURFA'DA BAŞLADI

02-03-04 Ağustos tarihlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' başladı.

YEREL YÖNETİMLER BÖLGE TOPLANTISI ŞANLIURFA'DA BAŞLADI
banner2

AK Parti Genel Merkezi tarafından belediyelerin sorunlarını çözmek ve projeler geliştirmek adına düzenlenen 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' bu kez Şanlıurfa'da Hilton Otel'de başladı.

3 gün sürecek olan toplantıya AK Parti Milletvekili ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile  Adıyaman, Bitlis, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hakkari, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Siirt, Van ve Şırnak'tan Büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları katılım gösteriyor. 

Toplantı konuşmalarla başladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye  BaşkanıZeynel Abidin Beyazgül, konuklarla yakından ilgilenerek buluşmanın tüm iller için hayırlar getirmesini diledi.

Toplantı öncesi Tecrübe Paylaşımı konulu buluşma düzenlendi. Cumhurbaşkanlığı Yerel Politikalar Kurulu Üyesi Refik Tuzcuoğlu'nun moderatörlüğünü yaptığı buluşmada AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Tahir Akyürek konuşma gerçekleştirdi.

İki bölüm şeklinde devam eden buluşmanın ilk kısmında konuşmacılar deneyimlerini paylaşırken, ikinci bölümde ise kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı.

AYRINTILAR GELİYOR...

BİHA

YORUM EKLE