Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan'ın Urfa teması

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa'da "Türkiye’mize güzelliği nakış nakış işlemeye, memleketimize hizmet etmeye gayret edeceğiz" dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan'ın Urfa teması
banner1

Yeniden Refah Partisi'nde "Anadolu Buluşmaları” devam ediyor.

Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Şanlıurfa'ya geldi. GAP Havalimanı'nda karşılanan Genel Başkan Erbakan daha sonra parti binasında seçmene seslendi. Burada yaptığı konuşmasında kendisini karşılamaya gelenlere teşekkür eden Genel Başkan Erbakan AK Parti'yi hedef alarak "Şanlıurfa havaalanından şehre kadar 20 km., 30 km. İktidar partisinin dahi yaptırmaya gücünün yetemeyeceği kongreyi görünce; bu konvoyu, bu coşkuyu, bu ihlası, bu samimiyeti görünce duygulandık. Cenab-ı Allah'a sonsuz şükürler ettik. Başkanlarının zorla, tehditle, yoklama alarak, cep harçlığı vererek toplayamadığı kalabalığı Yeniden Refah Partisi olarak, gönüllülerle inanmış dava erleri ile toplamış bulunduk" dedi.

Daha sonra Haşimiye Meydanı ve aşağı çarşıdan esnafı ziyaret eden Genel Başkan Erbakan "Türkiye’mize güzelliği nakış nakış işlemeye, memleketimize hizmet etmeye gayret edeceğiz. Merkezinde insan olan projelerimiz ile Türkiye'ye refah gelecek" dedi.

Genel Başkan Erbakan akşam ise bir TV programına katılarak gündeme dair soruları yanıtladı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99