Viranşehir'deki parka Vali Erin’in adı verildi

Viranşehir Belediyesi 2020 yılı Aralık ayı olağan meclis toplantısında alınan kararla Vali Abdullah Erin’in adı Şırnak Mahallesindeki parka verildi.

Viranşehir'deki parka Vali Erin’in adı verildi
banner1

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde 2020 yılı Aralık ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Salih Ekinci başkanlığında başladı.

Belediye Meclisi toplantı salonunda maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen toplantıda; yoklama, açılış konuşması, saygı duruşu ve okunan istiklal marşının ardından gündem maddelerine geçildi.

Halka ve basına açık yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, katılımlarından dolayı belediye meclis üyelerine teşekkür ederek, alınacak kararların hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu.

12 gündem maddesinden oluşan toplantının ilk oturumunda,  Karınca Gözler, Dikili, Pınarlar mahallerin sınır tespiti, köy yerleri ve gelişim alanlarının belirlemesi, konak yeri mahallesinde yeni bir mahalle oluşturması ve memur kadro iptal ihdası görüşüldü.

Ardından ek gündem maddelerine geçildi. AK Partili üyelerin verdiği gündem maddesinde, Şırnak Mahallesinde yapılan çok amaçlı parka Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin isminin verilmesi önerildi. Karar oy çoğuyla kabul edildi.

Yaklaşık 1 saat süren ve gündem maddelerinin görüşüldüğü meclis toplantılarının ikinci birleşimi bugün yapılacak.

BİHA

YORUM EKLE