Viranşehir'de zabıtadan kurallara uymayanlara ceza!

Viranşehir Belediyesi zabıta ekipleri koronavirüs ile mücadele kapsamında çıktığı denetimlerde kurallara uymayan bazı esnaflara idari para cezası kesti.

Viranşehir'de zabıtadan kurallara uymayanlara ceza!
banner1

Viranşehir'de zabıta ekipleri koronavirüs denetimlerine devam ediyor.

Koronavirüs salgını tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de can almaya devam ediyor. Tüm ülkede her geçen gün vakaların artması nedeni ile Viranşehir Belediyesi zabıta ekipleri de denetimlerini sıkılaştırdı. Özellikle semt pazarlarında denetimlerine devam eden zabıta ekipleri vatandaşların maske ve mesafe kurallarına uymaları için uyarılar yaptı. İlçe merkezinde esnafları da denetleyen zabıta ekipleri esnafların kaldırım işgali konusunda da uyardı. Kurallara uymayan esnaflara idari para cezası kesen zabıta ekipleri, pandemi süreci boyunca sıkı denetimlerin artarak devam edeceğini bildirdi.

Tüm vatandaşların kurallara uyması gerektiğini ifade eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci de "Her şey halkımızın sağlığı için. Tüm vatandaşlarımızın maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyması gerekir. Hep birlikte el ele vererek, kurallara uyduğumuz taktirde pandemi etkisini kaybedecek." dedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99