Viranşehir'de yol yapım çalışmaları devam ediyor

Viranşehir Belediyesi, yapılan ihalenin ardından ilçede kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Viranşehir'de yol yapım çalışmaları devam ediyor
banner1

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan 100 bin metrekare kilitli parke taşı ihalesinin ardından ekipler, Özal Mahallesinde yapılamayan ve deforme olmuş cadde ve sokaklarda parke taşı döşeme çalışması başlattı. Cadde ve sokaklarda yapılan çalışmaları mahalle muhtarı Halef Fener ile yerinde inceleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yüklenici firma ve birim sorumlularından bilgi aldı.

İnceleme sırasından açıklamalarda bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yaz ayları öncesi saha çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirtti. Ekinci,  “Yapılan ihalenin ardından bir süredir kilitli parke taşı sıkıntısı olan Özal Mahallesi’nde start verdik. Mahalle muhtarımızla birlikte çalışmaları yerinde inceleyip, çalışmalarla ilgili bilgi aldık. Bu mahallemizden sonra plan ve program dahilinde diğer mahallelerimize geçeceğiz. Viranşehir Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın hayat standartlarını arttırmaya devam edeceğiz. Tek sevdamız, sevdalı olduğumuz ilçemize hizmet etmektir. Bu düşüncelerle hizmet sevdamıza var gücümüzle devam ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Özal Mahalle Muhtarı Halef Fener ise, mahallelerinde çok güzel bir çalışmanın yapıldığına vurgu yaparak, Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

BİHA

YORUM EKLE