Viranşehir Belediyesi, 32 aracı halka tanıttı

Viranşehir Belediyesi, ‘Her şey Viranşehir İçin’ sloganı ile hizmette kullanılacak yeni araçlarını düzenlenen programla tanıttı.

Viranşehir Belediyesi, 32 aracı halka tanıttı
banner2

Viranşehir Belediyesi tarafından 3 yılığına kiralanan 20 damperli kamyon,2 toprak silindiri, 2 paletli ekskavatör, 2 kazıcı yükleyici kepçe, 1 çekici TIR, 1 ibadethane temizleme aracı, 1 greyder, 1 elektrikli kamyonet, 1 çok amaçlı otomobil ve 1 binek araçtan oluşan toplam 32 araç, düzenlenen şehir turuyla ilçe halkına tanıtıldı.

Şırnak Mahallesi Belediye şantiyesinde düzenlenen araç tanıtım programına, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım, belediye meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve çok sayıda belediye personeli katıldı.Belediye Başkanı Salih Ekinci, tanıtım programından önce araçları tek tek inceledikten sonra, birim yetkililerinden bilgi aldı.

Tanıtım programında konuşan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, kiralanan araçlarla araç filolarını daha da güçlendirdiklerini belirterek, yeni araçlarla birlikte ilçede hizmet seferberliği başlatacaklarını söyledi.

Koltuğa oturmaya değil, millete hizmetkar olmaya geldiğini yineleyen Ekinci, ilçenin geniş bir yol ağı olduğuna dikkat çekerek, tüm mahallelere eşit mesafede hizmet götürmek için hizmet atağının startını verdiklerini kaydetti.  Kiralanan araçların Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılacağını ifade eden Ekinci, araçların ilçe halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dileğinde bulundu.

Yapılan konuşmanın ardından 32 araçtan oluşan araç konvoyu, düzenlenen şehir turu ile ilçe halkına tanıtıldı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99