Gelecek Partisinde ilçe başkanı belli oldu

Gelecek Partisi, ilçe kongrelerini yapmaya devam ederken, son olarak Akçakale İlçe Başkanı Mustafa Çiftçi oldu.

Gelecek Partisinde ilçe başkanı belli oldu
banner2

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı, Dr. Abdullah Yeşil başkanlığında ilçe kongrelerine hız verdi. Daha önce Viranşehir, Bozova, Eyyübiye ilçe kongrelerini yapan Gelecek Partisi, il teşkilatının katılımı ile Akçakale İlçe Teşkilatının ilk kongresini yaptı.

Kongrede Mustafa Çiftçi, ilçe başkanı olurken, burada bir konuşma yapan Gelecek Partisi İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil, şunları söyledi:

“Akçakale 1. olağan kongremize hoşgeldiniz. Gelecek Partisi teşkilatlanma süreciyle birlikte Şubat ayından itibaren il başkanlıkları kuruldu. Biz de Şanlıurfa'da Şubat ayında kurulan il başkanlıklarıyız. Türkiye genelinde Gelecek Partisinin 63 il, 300 ilçede teşkilatlanma süreci bitti. Pandemi sonrası ister istemez ara verdik ancak video konferans yoluyla çalışmalarımızı yaptık. 1 Haziran'da pandemi sürecinin normalleşmeye başlamasıyla birlikte kongrelerimize hız verdik. Bu arada 6 ilçemizin teşkilatlanma işlemlerini bitirdik. Daha önce Viranşehir, Bozova ve Eyyübiye ilçemizin ilk kongresini yapmıştık. Şimdi Akçakale teşkilatımızın kongresini yapıyoruz, 11 Temmuz'da Hilvan ilçemizin kongresini yapacağız. Temmuz sonu ya da Ağustos başında il kongremizi yapacağız. Bu şekilde çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Gelecek Partisini Şanlıurfa'da en iyi şekilde temsil ederek halkımızın arasına katılarak gerçek adalet, eşitlik ve özgürlük için muhalefet yaparak, hedefimiz iktidar olmaktır.”

BİHA

YORUM EKLE

banner99