Vali Erin halkla iç içe olmaya devam ediyor

Vali Abdullah Erin, Bahçelievler Gençlik Merkezi inşaat alanında yaptığı incelemelerinin ardından, esnafı ziyaret etti ve taleplerini dinledi. Vali Erin, daha sonra ise valilik makamında vatandaşları ağırladı.

Vali Erin halkla iç içe olmaya devam ediyor
banner1

Şanlıurfa’da göreve başladığı ilk gün, 4 Temmuz 2017’de verdiği mesajında; “Bizler; her anımızı, her dakikamızı vatandaşımızın yanında, evinde, barkında, bahçesinde, işinde gücünde ve hayatını idame ettirdiği alanlarda onlarla birlikte olmaya, onlarla hemhal olmaya, onların derdini dinlemeye ve dertlerine derman olmaya büyük bir gayret sarf edeceğimizin sözünü buradan paylaşmak istiyorum” diyen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, günün 24 saatine sığmayan çalışma temposuyla halkın içinde olmaya devam ediyor.
 


 

Haftada en az 2-3 ilçeyi ziyaret etmesinin yanında, Barış Pınarı Harekatı ile Türkiye’nin kontrolüne geçen Resulayn ve Telabyad’a da sık sık ziyaretler gerçekleştiren Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, bugün de hem Şanlıurfa sokaklarında hem de makamında yüzlerce vatandaşla bir araya geldi. Bahçelievler Gençlik Merkezi inşaat alanında yaptığı incelemelerinin ardından, Köprübaşı’na kadar yürüyerek esnafı ziyaret eden Vali Erin, yüzlerce vatandaşla sohbet edip taleplerini dinledi. Vali Erin’in kendilerine yakınlığını ve devlet adamlığını takdir eden vatandaşlar, yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.
 


 

Yaklaşık iki saat süren esnaf ve vatandaş buluşmasında fotoğraf çektirme taleplerini geri çevirmeyen Vali Erin, aileleriyle birlikte giden çocuklarla da yakından ilgilendi ve onlara oyuncaklar hediye etti. Vatandaşlarla buluşmaya Valilik Makamında devam eden Vali Erin, gün içinde de yüzlerce vatandaşı ağırladı.
 BİHA

YORUM EKLE

banner99