Eyyübiye'de Kuş, saha çalışmalarını sürdürüyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin hale getirip, sabahın erken saatlerinde başlattığı saha gezilerine devam ediyor.

Eyyübiye'de Kuş, saha çalışmalarını sürdürüyor
banner1

Kuş, sahaya indi: Denetleyip, talepleri aldı
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, hem çalışmaları denetledi hem esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Belediye Başkan Yardımcısı İlhami Günbeği ve Abdulkadir Mangal ile birim amirlerinin de eşlik ettiği mahalle gezilerine Pınarbaşı Mahallesiyle başlayan Kuş, burada hem esnaf ve vatandaşları dinledi hem de çalışmalarını sürdüren temizlik çalışanlarıyla bir araya geldi. Eyyübiye Belediyesinin araç filosuna kattığı yeni nesil yol süpürme aracını test eden Kuş, tertemiz Eyyübiye hedefi doğrultusunda çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini belirtti. Daha sonra beraberindekilerle birlikte Eyüp Peygamber Caddesine geçen Kuş, esnafa hayırlı işler temennisinde bulunup, vatandaşların taleplerini dinledi. Gün içinde saha ziyaretlerini sürdüren Kuş, gençlerin halı saha maçı teklifini kırmayıp, gençlerle mini bir müsabaka gerçekleştirdi.
 

Saha ziyaretleriyle esnaf ve vatandaşlarla bir arada olmaya devam edeceklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Sabahın erken saatinde başkan yardımcılarımızla ile birlikte Eyyübiye’mizdeki sokakları bir bir gezip temizliği denetledik. Esnafımız ve vatandaşlarımız ile istişarelerde bulunduk. Yaklaşık 10 aydır belediye başkanlığı görevini ifa ediyoruz. Bu 10 aylık sürede aldığımız kararlarımızı esnafımız ve vatandaşımız ile istişare ederek fikir alıp karara bağladık. İnşallah 5 yıl boyunca seçimlerden önce vaat ettiğimiz gibi Eyyübiye’yi, Eyyübiye halkı ve vatandaşı ile birlikte yöneteceğiz ve hizmetlerimizi 5 yıl boyunca ihlaslı ve samimi bir şekilde yürütmeye çalışacağız” dedi.

BİHA

YORUM EKLE