Vali Ayhan yapımı süren konut alanlarını gezdi!

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, kamu kurum ziyaretleri kapsamında Eyyübiye Belediyesini ziyaret etti. Buradaki çalışmalar hakkında Başkan Mehmet Kuş’tan bilgi alan Vali Ayhan, kırsal mahalleleri gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Ayhan yapımı süren konut alanlarını gezdi!
banner1

ŞANLIURFA - Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, kamu kurum ziyaretleri kapsamında Eyyübiye Belediyesini ziyaret etti. Gezi kapsamında yapımına devam edilen Eyyübiye Millet Bahçesi inşaat alanında incelemelerde bulunan Vali Ayhan, kentsel dönüşüm bölgesinde yapımı devam eden konut alanlarını da gezdi.

Eyyübiye Belediyesine bağlı Kitap Otağı'nı ve 15 Temmuz Gençlik Merkezindeki hizmetleri de yerinde gören Vali Ayhan, Gençlerin aktivitelerine katıldı.

İlçe merkezindeki temaslarının ardından Eyyübiye kırsal mahallelerini ziyaret eden Vali Ayhan, Günbalı, Sağlık ve Yardımcı Mahallelerinde yapılan hizmetleri inceleyerek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Eyyübiye Belediyesi tarafından yaptırılarak hizmete sunulan Eyyüp Cenap Gülpınar Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Eyyübiye Sera Kent 1. Etap, 3 yeni park ve 2 yeni halı sahayı içinde barındıran kompleksin toplu açılış törenine de katılan Vali Ayhan, “Bir şehri değerli kılan yetiştirdiği şahsiyetlerdir. Son dönemde de gördüm ki Eyyüp Cenap Gülpınar’ın Urfa’da çok özel bir yeri var. Vefalı olmak güzeldir, vefa imandandır. Vefası olmayanın sefası olmaz derler. Komplekse ismini vererek vefa örneği sergileyen Belediye Başkanı Mehmet Kuş’u tebrik ediyorum. Ben inanıyorum ki buradan Ülkesine ve Milletine sevdalı nice Eyyüp’ler yetişecek. Kompleksin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BİHAYORUM EKLE

banner99