Urfalı vatandaşın kar anonsu güldürdü!

Şanlıurfa'da etkili olan kar yağışı gülümseten paylaşımları da beraberinde getirdi. Ceylanpınarlı bir vatandaş da ilçede yaşanan kar sevincini yaptığı anons ile ölümsüzleştirdi. O anons, izleyenleri güldürdü.

Urfalı vatandaşın kar anonsu güldürdü!
banner2

Dünden bu yana kentte etkili olan kar yağışı Şanlıurfalıları eğlendirmeye devam ediyor. 

Kış mevsiminin başlangıcından bu yana dört gözle beklenen kar nihayet dün şehri beyaza bürüdü. Akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Şanlıurfalılar kendini adeta sokağa attı. Büyük sevinçle karşılanan yağış, özellikle parklarda vatandaşların eğlencesi oldu. Kimi kar topu oynadı kimi kardana dam yaptı. Çoluk çocuk, genç yaşlı karın doyasıya tadını çıkarttı.

Kar, Ceylanpınar'da da benzer görüntülere sahne oldu. İlçede yıllardır kar görmediklerini belirten vatandaşlar parklara akın etti. O anları ölümsüzleştirmek de kaçınılmazdı. Herkes cep telefonlarına sarılıp fotoğraf ve video çekti. Sosyal medyada paylaşılan videolar arasında bir anons vardı ki izleyenleri güldürdü.

Balkonundan kar sevincini yaşayanları izleyen ve o esnada video çeken bir Ceylanpınarlı anons yapmayı da ihmal etmedi. "Karın yağışının neşesini almak üzere akın akın dışarıya çıkmışlardır" demesi izleyenleri güldürdü.

İşte Ceylanpınarlı vatandaşın güldüren kar anonsu:

BİHA

YORUM EKLE

banner99