Karaköprü Belediyespor, kar yağışı altında hazırlıklarını sürdürüyor

Karaköprü Belediyespor, evinde oynayacağı Yomraspor maçı hazırlıklarına, kar yağışına rağmen devam ediyor.

Karaköprü Belediyespor, kar yağışı altında hazırlıklarını sürdürüyor
banner2

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 1. Grupta liderlik mücadelesi veren Karaköprü Belediyespor, bu hafta konuk edeceği Yomraspor maçı hazırlıklarını dünden bu yana yağan kar ve soğuğa rağmen sürdürüyor. Faruk Çelik Spor Tesislerinde Teknik Direktör İhsan Karabulut’un yönetiminde hazırlıklarına devam eden kırmızı siyahlı ekipte futbolcular da galibiyete şartlandı.
 


 

‘SOĞUK TER DÖKTÜRECEĞİZ’

Yomraspor maçına odaklandıklarını belirten Karaköprü Belediyesporlu futbolcular, “Yomraspor maçı hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Kar, kış, soğuk, sıcak demeden takım halinde birlik ve beraberlik içersinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Karlı havada çalışmanın da ayrı bir zevkini yaşıyoruz. Rakibimiz alt sıralardan kurtulmak istiyor. Biz de hedefimize ulaşmak istiyoruz. Onun için elimizden gelen gayreti fazlasıyla göstereceğiz, maç boyunca inşallah rakibimize kar gibi soğuk terler döktüreceğiz ve galip gelerek onları eli boş göndereceğiz. Kar yağışı sevincini yaşayan taraftarlarımıza ve Şanlıurfalılara galibiyet sevincini de yaşatacağız” dedi.
 

‘YOMRASPOR’U DA YENEREK BİZLERE GALİBİYET SEVİNCİ YAŞATIRLAR’

Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral ise, “Şanlıurfa’mıza uzun yıllar ara ile yağan kar yağışı büyük-küçük, her Urfalıyı çok sevindiriyor. Futbolcularımızın bugün kar altında çalışmaları ve birbirleriyle şakalaşarak, antrenmanlarını sürdürmesi bizi biraz daha da umutlandırdı. İnşallah, kendilerinin de dediği gibi Cumartesi günü konuk edeceğimiz Yomraspor’u da yenerek bizlere galibiyet sevinci yaşatırlar. Futbolcularımıza güveniyoruz” diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE

banner99