Urfa'da konferans: 'Modern Dünyada Kendimiz Olmak’

Şanlıurfa Kitap Vakfı tarafından gerçekleşen “Modern Dünyada Kendimiz Olmak” konulu konferansta Sosyolog Yazar Abdurrahman Arslan, katılımcılara modern hayatta dini bilgilerin kaybedildiğini belirterek önemli noktalara dikkat çekti.

Urfa'da konferans: 'Modern Dünyada Kendimiz Olmak’
banner1

Şanlıurfa Kitap Vakfı tarafından “Modern Dünyada Kendimiz Olmak” konulu konferans gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Konferans Salonunda yüzlerce vatandaşın katılımı ile gerçekleşen “Modern Dünyada Kendimiz Olmak” konulu konferansa, ailelerin yoğun katılım sağladığı görülürken, programa STK Temsilcileri ve  çok sayıda davetlilerde katıldı.


Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan konferansta kısa bir konuşma yapan Şanlıurfa Kitap Vakfı Temsilcisi Mustafa Balıkçı, konferansının 28 Şubat tarihine denk gelmesinin bilerek ve isteyerek olmadığının altını çizdi. Balıkçı, Müslüman coğrafyasında yaşanan olumsuzlukların son bulması dileklerinde bulundu.  

Katılımcılara “Modern Dünyada Kendimiz Olmak” konferansını anlatan Sosyolog Yazar Abdurrahman Arslan, modern hayatın din bilgilerine zarar verdiğini ve ailelerin özellikle bu konuda tedbir ve önlem almasını isteyerek önemli konulara değindi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99