Tablet dağıtan Eyyübiye Belediyesi'nden destek çağrısı

Şanlıurfa'da tablet dağıtan belediyeler arasındaki yerini alan Eyyübiye Belediyesi '500 Tablet Bizden, Üstü Sizden'... sloganı ile kampanya başlattı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, "Sizi de bu Eğitim Destek Kervanına bekleriz" dedi.

Tablet dağıtan Eyyübiye Belediyesi'nden destek çağrısı
banner1

Şanlıurfa’da tablet kampanyanları peş peşe gelmeye başladı.

Haliliye Belediyesi'nin ardından Eyyübiye Belediyesi de öğrencilere destek amaçlı tablet kampanyası başlattı. Belediye, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un da yer aldığı kısa bir film ile ilçedeki tablet ihtiyacına değindi. Filmde bir öğretmenin öğrencisinin "Çabuk dersi anlat babam telefonunu istiyor" sözü üzerine Başkan Kuş'u araması, Başkan Kuş da öğretmene "Evlatlarımızın eğitimi her şeyden önce gelir. Bizler evlatlarımız için eimizden gelen her şeyi yapacağız" diyerek tablet dağıtması yer aldı.

Filmin sonunda tüm Şanlıurfalılara seslenen Başkan Kuş, "Değerli kardeşlerim. 19,5 yaş ortalamasında Türkiye'nin en genç nüfüsunu bağrında barındıran Eyyübiye ilçemizde ihtiyaç sahibi evlatlarımıza uzaktan eğitim anlamında  "500 Tablet Bizden Üstü Sizden" bu kampanya ile dezavantajlı öğrencilerime gelin hep birlikte destek olalım." diyerek çağrıda bulundu.

BİHA

YORUM EKLE