ŞUTSO öncülüğünde 'bölgesel toplantı' gerçekleşti

SAİK Bölgesel Toplantısı, ŞUTSO öncülüğünde Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Temsilcilerinin katılımıyla koronavirüs önlemleri kapsamında dijital ortamda gerçekleştirildi.

ŞUTSO öncülüğünde 'bölgesel toplantı' gerçekleşti
banner2

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK), Şanlıurfa’da Bölgesel Toplantısını COVİD-19 salgını önlemleri çerçevesinde telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdi.

Moderatörlüğünü Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Direkçi’nin yaptığı toplantıya, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, SAİK İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut,İcra Komitesi Üyeleri Osman İnandıoğlu, Yener Koçer veŞanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Nihat Fırathanile Bölgenin Sigorta Acenteleri Temsilcileri katıldı.


ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Peltek toplantıda Urfa ve bölgedeki sigorta acentelerinin yaşamış oldukları problemlerin çözümü ile ilgili her türlü çalışmada yer alabileceğini belirterek destek açıklamasında bulundu.

SAİK İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut’un COVİD-19 salgınının başladığı günden bu güne sigorta acentelerinin yaşadığı problemlerle ilgili yürüttükleri ve mevcut çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulunduğu toplantıda, salgın nedeniyle acentelerin yaşamış oldukları ve önümüzdeki günlerde yaşanması muhtemel sorunlar, bu sorunlara yönelik ilgili makamlar nezdinde yapılan ve yapılması gereken çalışmalar konusunda Bölge Acenteleri’nin, öneri ve talepleri alındı.

BİHA

YORUM EKLE