Bozova'da da dezenfekte istasyonu kuruldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinin yanı sıra tüm ilçelerde araç dezenfekte istasyonları kurma çalışmalarına Bozova ile devam etti.

Bozova'da da dezenfekte istasyonu kuruldu
banner2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yoğunluğun yaşandığı her alanda dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile araç dezenfekte istasyonları açan Büyükşehir Belediyesi, koronavirüse (COVID-19) karşı alınan önlemler çerçevesinde kent merkezinde kurduğu dezenfekte istasyonları uygulamasını ilçelerde de sürdürüyor.

BEYAZGÜL, ÇALIŞMALARI TAKİP EDİYOR

Bozova'da ilçe belediyesinin de dahil olduğu çalışmaları inceleyen Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy'u telefonla arayarak uygulamaların aşamalarını öğrenen Beyazgül, "Amacımız bu süreçte de vatandaş odaklı çalışmalar yürütmektir. Bu anlamda tüm vatandaşlarımızın taleplerini değerlendiriyor ve ona göre çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bozova'da da dezenfekte istasyonu kurarak ilçe halkımıza hizmet veriyoruz. Bu çerçevede ortak çalışma yürüten Bozova Belediye çalışanlarımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

AKSOY: MERKEZDEN VE KIRSALDAN YOĞUN İLGİ VAR

Çalışmaları inceleyen Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ise, "Bozova girişinde istasyonumuz kuruldu. Kırsalda ve merkezde olsun vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyorlar. Araçlarını dezenfekte ederek evlerine dönüyorlar. Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'e yaklaşımından dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE