Şanlıurfaspor ‘dan genç yetenekleri ortaya çıkarak kurs

Şanlıurfaspor altyapısında haftanın 6 günü düzenlenen futbol kurslarına gençlerin ilgisi büyük.

Şanlıurfaspor ‘dan genç yetenekleri ortaya çıkarak kurs
banner2

ŞANLIURFA -Şanlıurfaspor'da altyapıya alanında uzman eğitmenlerin kadroya alınmasıyla yaz döneminde başlayan futbol kurslarına gençler yoğun ilgi gösterdi.

Altyapıdaki eksikliklerini gideren Şanlıurfaspor’da gençler için yeni bir sayfa açılmış oldu. Kulübün tesislerinde haftanın 6 günü ve üç farklı yaş kategorisini kapsayan futbol kursları veriliyor. Kurslarla geleceğin sporcularına her türlü imkan sağlanıyor. Kurslarda gençler bir yandan yeteneklerini keşfederken bir yandan da spor yapıyor.“YETENEKLİ GENÇLERİ KEŞFEDİYORUZ”

Futbola ilgi duyan tüm Şanlıurfa gençliğine kapılarının açık olduğunu belirten Şanlıurfaspor Altyapı Koordinatörü Kemal Tosun, amaçlarının yetenekli gençleri keşfederek onların spor eğitimlerine destek olmak olduğunu kaydetti. Kısa zaman önce kurslara yeniden başladıklarını hatırlatan Tosun, "Yaklaşık bir aydır süren çalışmalarımızda 75 genci yeniden toparladık. 3 farklı kategoride bu yıl müsabakalara gireceğiz. 18,16 ve 14 yaş grubu olmak üzere haftanın 6 günü çalışmalarımız sürüyor. Bununla birlikte alanında uzman bir ekibimiz var. Futbola gönül vermiş ve yeteneklerini keşfetmek isteyen tüm gençlerimizi Şanlıurfaspor tesislerimize bekleriz" ifadesini kullandı.


BİHA
YORUM EKLE