Şanlıurfa'de Özhaseki'ye 'nar' hediye edildi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına katılan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye, ilçenin sembolü olan 'nar' biblosu hediye etti.

Şanlıurfa'de Özhaseki'ye 'nar' hediye edildi
banner1

ŞANLIURFA-Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına katılan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye, ilçenin sembolü olan 'nar' biblosu hediye etti.

Karaköprü Belediyesi, Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı için kente gelen belediye başkanlarına ve yerel yönetim temsilcilerine yemek programında ev sahipliği yaptı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ev sahipliğindeki programa AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile toplantı için Şanlıurfa’ya gelen belediye başkanları katıldı.

Programda bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, bölge belediye başkanlarına ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirirken, Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısında önemli tecrübe kazanımları elde ettiklerini kaydetti.

Yemek programının sonunda Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye günün anısına ilçenin sembolü olan nar biblosu ile tablo hediye etti.

BİHA

YORUM EKLE