Canpolat önce gezdi, sonra talimat verdi

Haliliye’de bulunan tüm mahalleri sırasıyla ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, son olarak Yeşildirek Mahallesine giderek vatandaşların taleplerini yerinde dinledi.

Canpolat önce gezdi, sonra talimat verdi
banner2

ŞANLIURFA-Haliliye’de bulunan tüm mahalleri sırasıyla ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, son olarak Yeşildirek Mahallesine giderek vatandaşların taleplerini yerinde dinledi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, ‘Haliliye’de Sıkılmadık El, Dokunulmadık Gönül Kalmayacak’ sloganıyla başlattığı mahalle gezilerine devam ediyor. Canpolat, son olarak Haliliye merkezde bulunan Yeşildirek Mahallesine giderek vatandaşların taleplerini yerinde dinledi.

Beraberinde Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Erol ve birim müdürleri ile mahalleye giden Canpolat’ı Yeşildirek Mahalle Muhtarı Halil Küçük ve vatandaşlar karşıladı. Burada Yeşildirek Mahalle Muhtarı Halil Küçük’den mahallenin ihtiyaçlarını dinleyen Canpolat, ardından mahalleyi gezerek rutin devam eden çalışmaları inceledi. Mahallelilerle ve esnafla sohbet eden Canpolat,  vatandaşların taleplerini dinleyerek yerine getirilmesi için gerekli talimatları verdi. Canpolat ve beraberindekiler ardından mahallede bulunan Perşembe Semt Pazar yerinde incelemelerde bulundu.

İncelemelerin ardından Canpolat ve beraberindekiler mahalleden ayrıldı.

BİHA

 

YORUM EKLE