Şanlıurfa'daki hastane ile ilgili iddialar vardı: İşin aslı ortaya çıktı

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki kapı, pencere ve lavaboların kırık olduğuna dair iddialar sosyal medyada yer alırken, olayla ilgili gerçek ortaya çıktı.

Şanlıurfa'daki hastane ile ilgili iddialar vardı: İşin aslı ortaya çıktı
banner2

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesindeki Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili olarak sosyal medyada iddialar dolaşırken, işin aslının ne olduğu anlaşıldı.

Sosyal medyada yer alan görüntülerde hastanedeki kapı ve pencere kolları ile lavabo musluklarının kırık olduğu öne sürülürken, hastanenin geçtiğimiz aylarda birçok musluk, kapı ve pencere kolunu değiştirdiği öğrenildi.
 


 

SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ

2019'un Ekim ayında pencere bakım ve onarım ihalesi yapılırken, bu ihalede 30 adet lavabo bataryası,20 adet lavabo bataryası kuğu başlığı, lavabo tekli bataryası 20, kapı kolu, pencere kolu gibi ekipmanların değiştirildiği kaydedildi.
 


 

 

Yine sosyal medyadaki görüntülerin ardından sorun yaşanan kapı, pencere ve lavabolarda da çalışmaların yapıldığı ve sorunların çözüldüğü vurgulandı. 
 


 

VATANDAŞA DA GÖREV DÜŞÜYOR

Öte yandan günlük ortalama 20-25 bin arasında kişinin hastaneye girip çktığı, vatandaşlara da hastanedeki malzemelerin kullanımı ve korunması noktasında önemli görevler düştüğü de ifade edildi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99