Özşavlı: Hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı, Viranşehir’deki bombalı araç saldırısında şehit olan Kete ve Günak’ı anarak, “Terör örgütleri hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır” dedi.

Özşavlı: Hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır
banner1

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesin Yenişehir Mahallesinde 17 Şubat 2017 tarihinde Hakim ve Savcılar Lojmanına bombalı araç saldırısı sonucu şehit olan İbrahim Kete ve Ahmet Oktay Günak, düzenlenen törenle anıldı.

Terör saldırısının 3. yıldönümünde Bekçi İbrahim Kete ile 11 yaşındaki ortaokul öğrencisi Ahmet Oktay Günak’ın şehadetleri dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı, şehitleri rahmetle anarken ailelerine sabır dileklerinde bulundu.

Terör örgütü PKK'nın 40 yıldan beri sivil halkı hedef aldığını belirten Özşavlı, “17 Şubatta hain terör örgütü Viranşehir ilçesinin Yenişehir Mahallesinde sivillerin meskun olduğu mahalde bombalı bir aracı patlattı. İnsanların evlerine döndükleri akşam saatine ayarlanan bombalı eylemle çok sayıda insanın zarar görmesi hedeflendi. Şehit Bekçimiz İbrahim Kete'nin bombalı araca yaklaşması teröristin paniklemesi üzerine örgütün hedeflediği çok sayıda insanın hayatına kast etme eylemi başarısız oldu. 17 Şubat saldırısı ve diğer hain saldırılar terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya çıkarmıştır. Yavru kedisine süt veren merhamet abidesi küçük bir çocuğu hedef alacak kadar alçak terör örgütleri hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır” ifadelerine yer verdi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99