Baydilli, esnaf ve vatandaşlarla görüştü

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, GAP Bulvarında bulunan esnafı ziyaret ederek, vatandaşlardan gelen talepleri not aldı ve gerekli çalışmaların başlaması için talimat verdi.

Baydilli, esnaf ve vatandaşlarla görüştü
banner1

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli GAP Bulvarı üzerindeki vatandaşları ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu. Esnafla sohbet eden Baydilli, talep ve isteklerini dinleyerek not aldı. Esnafın yanı sıra yoldan geçen vatandaşlarla da sohbet eden Baydilli, esnaf ve vatandaşa yapılan hizmetleri aktararak, Karaköprü'de yaşayan ve çalışan tüm vatandaşlara daha iyi hizmet etmek için çalıştıklarını söyledi.
 


 

Karaköprü’yü güzelleştirmek için ellerinden gelen tüm gayreti sarf ettiklerini belirten Metin Baydilli, "Karaköprü'müzü vatandaşlarımızla, esnafımızla hep beraber kalkındırmak için çalışıyoruz. Bunun için esnafımızın da görüşlerini, taleplerini önemsiyoruz. Esnafımızı ziyaret ederek taleplerini not aldık ve çözümü için talimat verdik. İnşallah hep birlikte Karaköprü'müzü daha iyi yerlere getireceğiz" diye konuştu.
 


 

Baydilli, esnaf ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla ve esnafla hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99