Otogarın girişine 'Biz Türkiye'yiz sloganlı Türk Bayrağı çizildi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün talimatı ile şehirler arası otobüs terminalinin araç giriş bölümüne yapılan 'Biz Türkiye'yiz' sloganlı Türk Bayrağı çalışması vatandaşlardan tam not aldı.

Otogarın girişine 'Biz Türkiye'yiz sloganlı Türk Bayrağı çizildi
banner1

Şanlıurfa'da daha önce de şehrin birçok noktasında Türk Bayrağı ve şehitler çalışması ile vatandaşların desteğini alan Büyükşehir Belediyesi, bu kez şehirlerarası otobüs terminalinin araç giriş çıkış bölümüne dev Türk Bayrağı resmi nakşetti. Büyükşehir Belediyesi basın biriminin verdiği bilgilere göre; bir hafta süren çalışmalar sonrası ortaya çıkan görüntüye gerek Şanlıurfalılar gerekse çevre illerden şehri gezmeye gelen vatandaşlar hayran kaldı. Büyük bir itina ile yapılan çalışmada 'Biz Türkiye'yiz' mesajı işlenerek bayraktaki yerini aldı.

GÖRENLER, FOTOĞRAF ÇEKMEDEN GEÇMİYOR

Barış Pınarı Harekatının başarı ile sona erdiği dönemde böylesine bir çalışmadan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkür eden vatandaşlar, “Şehrimizin giriş kapısı olan otogarımıza gelir gelmez böylesine bir eserle karşılaşmak bizleri hem duygulandırıyor hem de gurur veriyor. Düşünen ve emeği geçen Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür ederiz. Şanlıurfa, birlik ve beraberliğin en güzel sergilendiği ilimizdir. Bu çalışmada bunun sembolüdür” diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE

banner99