Öğrenciler Kitap Otağında sınava hazırlanıyor

Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğüne bağlı Kitap Otağında, 27-28 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan YKS sınavı öncesi öğrenciler, deneme sınavlarına tabi tutuluyor.

Öğrenciler Kitap Otağında sınava hazırlanıyor
banner1

Eyyübiye Belediyesi, pandemi sürecinde bir süre kapalı olan ve normalleşme süreciyle birlikte yeniden açılan Kitap Otağında gençleri sınavlara hazırlıyor.27-28 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan TYT-AYT sınavları öncesi Eyyübiye Belediyesi, gençlerden de tam not aldı. Sınava girecek gençlere yönelik haftanın 3 günü deneme sınavları yapılırken, deneme sınavlara katılan gençlere ateş ölçümü yapılarak sınava tabi tutuluyor.

Gençlerin sınav kaygılarını azaltmak için bilgilendirme ve seminerler de yapılıyor. Son hafta yapılacak similasyon sınavıyla ise  gençlerin sınava hazır hale getirilmesi bekleniyor.Deneme sınavlarına giren ve memnuniyetlerini dile getiren gençleri Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür ederek, "Allah Başkanımızdan razı olsun. Sınavlara az bir süre kaldı. Eyyübiye Belediyemiz gençlere önem veriyor. Burada sınav öncesi deneme sınavlarına katılıyoruz. Emek veren ve bizlere yardımcı olan başta Başkanımız Mehmet Kuş’a ve herkese teşekkür ederiz" dedi.

BİHA

YORUM EKLE