Karaköprü'de yeni yol çalışmaları sürüyor

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri, yerleşmenin artmasıyla birlikte yol ihtiyacı doğan Atakent mahallesine yeni yollar kazandırıyor.

Karaköprü'de yeni yol çalışmaları sürüyor
Destekten TR

Karaköprü ilçesinde ihtiyacı karşılamak için yeni yollar açılıyor. İlçenin gelişen mahallelerinden Atakent’te ortaya çıkan yol ihtiyacını gidermek ve vatandaşların mağdur olmaması için Fen İşleri ekipleri uygun olan yerlerde yeni yollar açarak ilçeye kazandırıyor.

‘Yol Medeniyettir’ düsturuyla hareket ettiklerini söyleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, her geçen gün modernleşen ve büyüyen Karaköprü'ye yeni yollar kazandırdıklarını dile getirdi.  

Baydilli, “Fen işleri ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Karaköprü ilçemiz her sene önemli bir büyüme kat ediyor ve göç alarak nüfusunu katlıyor. Biz de ‘yol medeniyettir’ diyerek ilçemize yeni yollar kazandırıyor ve mevcut yolları yeniliyoruz. Atakent mahallemiz dışında diğer mahallelerimize de ihtiyaçlar dahilinde yeni yollar kazandırıyoruz, bozulan yolları yeniliyoruz.  Karaköprü Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz’ diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Atakent mahallesinin yanı sıra Seyrantepe, Doğukent mahallelerinde de yeni yol açma ve açılan yollara kilitli parke döşeme çalışması yapıyor.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR