Mehmet Kuş, ilçedeki yol yapım çalışmalarını inceledi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kırsal mahallelerde sürdürülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyip, bölge sakinleriyle bir araya geldi. 

Mehmet Kuş, ilçedeki yol yapım çalışmalarını inceledi
banner2

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kırsalda 6 şantiye ile aynı anda birçok noktaya hizmet götürüyor. Kırsalda süren çalışmaları beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Ali Çiftçi ve Abdullah Toprak’la birlikte inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilk olarak Vergili Mahallesine gitti. Burada Mahalle Muhtarı Ragıp Yüksel’le bir araya gelen ve mahalledeki çalışmaları inceleyen Kuş, daha sonra beraberindekilerle birlikte Küpeli Kırsal Mahallesine geçti. Burada da Mahalle Muhtarı Ahmet Doğan ve bölge sakinleri tarafından karşılanan Kuş, mahalledeki çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Kuş, çalışmaların ilçe genelinde aralıksız bir şekilde devam edeceğini belirtti.

Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan adaletli bir şekilde hizmeti vatandaşa götürdüklerini belirten Kuş, “Seçildiğimiz ilk gün şunu ifade etmiştik; hizmeti adaletli götüreceğiz emiştik. Çok şükür geldiğimiz nokta itibariyle bunu başarmış durumdayız. Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan vatandaşlarımızın taleplerini adaletli bir şekilde bir bir yerine getiriyoruz. Bugün Vergili ve Küpeli kırsal mahallelerimizdeki çalışmaları yerinde inceledik. Vatandaşlarımızın çalışmalardan duyduğu memnuniyet bizi ziyadesiyle memnun ediyor. İnşallah kalan bölgeleri de hızlı bir şekilde tamamlayıp vatandaşların taleplerini yerine getirmiş olacağız” dedi.

Vergili Mahalle Muhtarı Ragıp Yüksel, Küpeli Mahalle Muhtarı Ahmet Doğan ile vatandaşlar da çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirip, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür etti.

BİHA

YORUM EKLE