Kuş mahalle toplantısında vatandaşları dinledi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, gündüz sahada gece de mahalle toplantılarıyla vatandaşla iç içe olup, hem çalışmaları anlatıyor hem talepleri bire bir dinliyor.

Kuş mahalle toplantısında vatandaşları dinledi
banner1

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, gündüz sahada gece de mahalle toplantılarıyla vatandaşla iç içe olup, hem çalışmaları anlatıyor hem talepleri bire bir dinliyor.

Son olarak Buhara mahallesinde çevre mahalle sakinlerinin de katılımıyla mahalle toplantısı düzenleyen Kuş, belediyenin çalışmalarını vatandaşlara anlatıp, istekleri dinledi. Düzenlenen toplantıya; Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Meclis Üyeleri Mahir Öge, Hasan Karataş, Buhara Mahalle Muhtarı İbrahim Demir, bölge mahalle muhtarları, Buhara Mahalle Temsilcisi Emin Gülten ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kuş’un çalışmalarından ve temposundan memnun olduklarını belirten muhtarlar ve mahalle sakinleri yaptığı çalışmalardan dolayı Kuş’a teşekkür etti.


 

Vatandaşlarla her zaman iç içe olduklarını ve gündüz sahada gece de mahalle toplantılarıyla talepleri birinci ağızdan dinlemeye devam ettiklerini belirten Kuş, "1 Nisan itibariyle Eyyübiyeli kardeşlerimizle iç içe olacağımızı ifade etmiştik. Bizler seçimden seçime değil sürekli halkın içinde olacağımızı ifade etmiştik. Çok şükür bunu gerçekleştiriyoruz. Eyyübiye’yi Eyyübiyeli kardeşlerimizle birlikte yöneteceğimizi ifade etmiştik. Bugün de 2. mahalle toplantımızı gerçekleştirdik. Eyyübiyeli kardeşlerimizle buluştuk. 9 aylık çalışmalarımızı anlattık, yine vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. İnşallah kısa zaman dilimi içinde de bu talepleri yerine getireceğiz. Durmadan yılmadan Eyyübiye için çalışmaya devam edeceğiz. " dedi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal da Kuş’a vatandaşlarla sık sık bir araya geldiği için teşekkür edip, teşkilat olarak Kuş’un her zaman yanında olacaklarını belirtti. Moğal, "Başkanımıza mahalle toplantıları için teşekkür ederim. Başkanımız sağ olsun gece gündüzü bir etmiş, sanırım 6 saatlik uykuyla kalıyor. Vatandaşla her zaman iç içe. Belediye işi günül işidir. Teşkilat olarak ta her zaman Başkanımızın arkasındayız" şeklinde konuştu.

 Mahalle toplatışına katılan mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri de Kuş’un çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, "Allah Başkanımızdan razı olsun. Kendisini takip ediyoruz. Her zaman sahada ve vatandaşla iç içe. Taleplerimizi bir bir yerine getiriyor. Sözlerini bir bir tutuyor. Bizler daha önce böyle Başkanlar görmedik. İnşallah daha iyi hizmetlerle daha iyi mevkilere gelir. Bizler kendisinden razıyız. Allah da kendisinden razı olsun" diye konuştu.

AJANS URFA

YORUM EKLE