Koronavirüs testinin yapılabileceği hastaneler açıklandı

Sağlık Bakanlığı, ülke genelinde koronavirüs testlerinin yapılabileceği 25 hastaneyi açıkladı. Açıklanan listede Şanlıurfa'daki hastaneler yer almadı.

Koronavirüs testinin yapılabileceği hastaneler açıklandı
banner1

Sağlık Bakanlığı, Türkiye'deki koronavirüs vakalarının ardından, koronavirüs testlerinin yapılabileceği hastaneleri açıkladı. 

Toplam 25 hastanede testlerin yapılabileceği açıklanırken, listede Şanlıurfa'daki hastaneler yer almadı. 

Açıklanan listedeki hastaneler şu şekilde: Adana Şehir Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Şehir Hastanesi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bursa Şehir Hastanesi, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Eskişehir Şehir Hastanesi, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Isparta Şehir Hastanesi, Kartal Dr. Lütfe Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Dr. Suat Ceren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kayseri Şehir Hastanesi, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yozgat Şehir Hastanesi.

TEPKİLER DE OLDU

Öte yandan listenin açıklanmasının ardından bazı vatandaşlar, listede Şanlıurfa'nın da olması gerektiğini belirterek tepkisini dile getirdi. 

BİHA

YORUM EKLE