Karakoyun Köprülü Kavşağı açıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatı ile Karakoyun Köprülü Kavşağında asfaltlama çalışmaları iki gün içerisinde tamamlanarak, güzergahlar vatandaşların hizmetine sunuldu.

Karakoyun Köprülü Kavşağı açıldı
banner1

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatı Karakoyun Köprülü Kavşağında asfaltlama çalışmaları iki gün içerisinde tamamlanarak, güzergahlar vatandaşların hizmetine sunuldu.

Şanlıurfa'da daha önce yüklenici firma tarafından çalışmaların durdurulmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatı ile Karakoyun Köprülü Kavşağının yapım çalışmalarını devralan Büyükşehir Belediyesi başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmalarını da tamamlayarak yolu trafiğe açtı.

Ulaşım, Fen İşleri, Park ve Bahçeler Daire Başkanlıkları ile ŞUSKİ ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu trafiğe açılan yol sürücülere rahat nefes aldırırken, Büyükşehir Belediyesi basın biriminden paylaşılan bilgiye göre çevre sakinleri de çalışmalarından dolayı Beyazgül'e ve ekibine teşekkür etti.

BİHA

YORUM EKLE