Karaköprü'de parke çalışmaları sürüyor

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçeye bağlı Kızlar Kırsal mahallesinde başlatılan kilitli parke döşeme çalışmaları devam ediyor.

Karaköprü'de parke çalışmaları sürüyor
banner1

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli beraberinde belediye meclis üyeleri ile birlikte Kızlar mahallesinde devam eden çalışmaları inceledi. Çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi alan Metin Baydilli, seçim döneminde kırsal mahallelere verilen sözleri yerine getirdiklerini söyledi.

Kırsal mahallelerin yaşam standartını yükseltmek için çalıştıklarını ifade eden Baydilli, “Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte Kızlar Kırsal Mahallemizde başlatılan çalışmaları inceledik. Kırsal mahallelerimizi merkezden ayırt etmeden çalışıyoruz. Seçim döneminde söz vermiştik. Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
 


 

Kırsal mahallelerde nüfusu baz aldıklarının altını çizen Baydilli, “Plan ve program dahilinde kırsal mahallelerde kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde Kırkpınar kırsal mahallemizde başlatmış olduğumuz çalışmaları tamamlayarak Kızlar mahallemize ekiplerimiz geçti. Buradaki çalışmalarda bitirildikten sonra nüfusa göre büyük olan mahallemizde çalışmalara başlayacağız. Çalışmalarda emeği geçen Şanlıurfa Valiliğimize ve Öz verili bir şekilde çalışan Fen işleri ekibimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kızlar Mahalle Muhtarı Zeynel Abidin Yavuz ise, Karaköprü Belediyesi tarafından mahallelerinde başlatılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Şanlıurfa Valiliğine teşekkür etti.

BİHA

YORUM EKLE