DEDAŞ yetkilileri, Urfa'da muhtarlarla bir araya geldi

Dicle Elektrik, Şanlıurfa'nın merkez Karaköprü, Eyyübiye ve Haliliye ilçelerinde bulunan 6 mahallenin muhtarı ile bir araya gelerek, vatandaşların şirketten beklentilerinin yanında öneri ve şikayetlerini dinledi.

DEDAŞ yetkilileri, Urfa'da muhtarlarla bir araya geldi
banner2

Şanlıurfa’daki muhtar ziyaretlerini Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Müdür Yardımcısı Rıfat Volkan Arpacı gerçekleştirdi.

İlk olarak merkez Eyyübiye ilçesindeki Asya mahallesinegiden Arpacı, muhtar Mehmet Çağan’ı burada ziyaret ederek bir süre görüştü. Çağan ile birlikte mahalleyi de dolaşan Arpacı, daha sonra yine merkezde bulunan Haliliye ilçesine bağlı İmam Bakır Mahallesi Muhtarı İmam Deniz ile görüştü. Vatandaşlardan gelen istek ve talepleri dinleyen İl Müdür Yardımcısı, muhtar Deniz ile birlikte yapımı tamamlananve 100 konutun yararlanacağı 400 KVA gücündeki trafoyu yerinde inceledi.

Arpacı, daha sonra merkez Karaköprü ilçesine bağlı Kızılburç Mahalle Muhtarı Mahmut Akbaş, Ayanlar Mahalle Muhtarı Avni Yetim, Göbekli Mahalle Muhtarı Hüseyin Akgöbek ve Yoğunburç Mahalle Muhtarı Osman Kırmızı’yı ziyaret etti. Arpacı, muhtarların ilettikleri sorunların yanında istek ve önerileriyle ilgili olarak da notlar aldı.

 ZİYARETLER, YATIRIMLARDA YOL GÖSTERİCİ OLUYOR

Şanlıurfa’da muhtar ziyaretlerini bundan sonra da düzenli biçimde sürdüreceklerini belirten Arpacı, ziyaret ettiği muhtarlardantrafo kapasitelerinin artırılması, bakım onarım ve aydınlatmaların iyileştirilmesine yönelik taleplerin geldiğini söyledi.

Bölgenin enerji şirketi olarak tüketicilere en iyi nasıl hizmet edebileceklerinin arayışı içerisinde olduklarını kaydeden Arpacı, “Şirket olarak daha iyi hizmet için muhtarlarla irtibatımızı hiç kesmedik. İster merkezde, ister kırsalda olsun muhtarlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Gittiğimizmahallelerde halkın istek, şikayet ve taleplerini onların temsilcisi konumundaki muhtarlardan dinliyoruz. İletilen sorunların çözümü için özel çaba harcıyoruz. Bize iletilen talep ve öneriler ise yatırımlarımız açısından yol gösterici olıuyor" dedi.

BİHA

YORUM EKLE