Karaköprü'de imara açılan alanlarda yol çalışması sürüyor

Karaköprü'nün en hızlı gelişler Seyrantepe mahallesinde trafiği rahatlatmak için yeni yollar açılıyor.

Karaköprü'de imara açılan alanlarda yol çalışması sürüyor
banner2

Karaköprü'de imara açılan alanlarda ulaşımı rahatlatmak için Karaköprü Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yeni yollar açıyor. 

İlçenin en hızlı gelişen mahallelerinden Seyrantepe mahallesinde ortaya çıkan yol ihtiyacını gidermek ve vatandaşların mağdur olmaması için Fen İşleri ekipleri uygun olan yerlerde yeni yollar açarak ilçeye kazandırıyor.

En iyi hizmeti sunmak için çalıştıkları söyleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, her geçen gün Karaköprü'ye yeni yollar kazandırdıklarını dile getirdi. 

Baydilli, "Fen işleri ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Karaköprü ilçemiz her sene önemli bir büyüme kat ediyor ve göç alarak nüfusunu katlıyor. Biz de 'yol medeniyettir' diyerek ilçemize yeni yollar kazandırıyor ve mevcut yolları yeniliyoruz. Seyrantepe mahallemiz dışında diğer mahallelerimize de ihtiyaçlar dahilinde yeni yollar kazandırıyoruz, bozulan yolları yeniliyoruz. Karaköprü Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz" diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE

banner99