Karaköprü'de deforme olan yollar onarılıyor

Karaköprü Belediyesi, kırsal mahallelere hizmetlerini bir şekilde götürmeye devam ediyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Ekipleri tarafından Dolunay kırsal mahallesinde başlatılan çalışmalarla mahalleyi tozdan ve çamurdan arındırıyor.

Karaköprü'de deforme olan yollar onarılıyor
banner2

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Ekipleri kırsal mahallelerde köy içi yolları stabilize malzeme serimiyle temizleyerek kırsalı çamurdan ve tozdan arındırıyor.

İlçeye bağlı Dolunay (Güveren) kırsal mahallesinde başlatılan çalışmalarla köy içi yollar stabilize malzeme serilerek yenileniyor. Daha önce 86 kırsal mahalle ve 90 mezra olmak üzere 176 kırsal yerleşimde köy içi yollarda çalışma yaparak kırsalı toz ve çamurdan kurtaran ekipler, özellikle yollarda deforme oluşan köylerden başlayarak köy içi yol çalışmalarına devam ediyor.

 


Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kırsaldaki vatandaşların taleplerini karşılamak adına çalışma yürüttüklerini kaydetti. Baydilli, "Kırsal Mahallelerimizi merkezden farksız görüyoruz ve hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Kırsal mahallelerimizde köy içi yolları yeniliyoruz ve yazın toz, kışın da çamur oluşumunu engelleyerek kırsaldaki vatandaşlarımızın yol sıkıntısı yaşamamasını sağlıyoruz. Özverili bir şekilde çalışan kırsal hizmetler ekiplerimize teşekkür ediyorum" dedi.

BİHA

YORUM EKLE