Karaköprü Belediyespor'un yeni başkanından Baydilli'ye ziyaret

TFF 3. Ligde mücadele eden Karaköprü Belediyespor’un yeni yönetim kurulu üyeleri Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi ziyaret etti.

Karaköprü Belediyespor'un yeni başkanından Baydilli'ye ziyaret
banner1

Şanlıurfa’yı profesyonel liglerde temsil eden Karaköprü Belediyespor’un geçtiğimiz aylarda gerçekleşen kongrede Kulüp Başkanı seçilen Ahmet Kenan Kayral ve yeni yönetim kurulu üyeleri Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi makamında ziyaret etti.

Baydilli Karaköprü Belediyespor yönetimiyle istişarelerde bulunurken Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral takımın durumu hakkında bilgi verdi. Ziyaret sonrası açıklama yapan Baydilli, Karaköprü Belediyespor yönetiminin yaptığı ziyaretten dolayı mutlu olduğunu söyledi.


Bir şehrin tanıtımında sporun çok önemli olduğunu ifade eden Baydilli, “Yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Bugün bizleri ziyaret ederek gururlandırdılar. İstişarelerde bulunduk. Biz Karaköprü Belediyespor olarak her zaman onların yanında yer alacağız. Spor bir şehrin en önemli tanıtım ayağıdır. İnşallah Karaköprü Belediyespor’umuz, Şanlıurfa’mızı ve ilçemizi başarıyla tanıtacağına inanıyorum. Karaköprü Belediyespor yönetimine yaptıkları ziyaretten ötürü teşekkür ederim” dedi.

Kayral ise, yönetim kurulu olarak Baydilli’yi ziyaret ettiklerini, hep birlikte çalışarak Karaköprü Belediyespor’u hak ettiği yere getireceklerini söyledi. Ziyaret sonrası ise Baydilli Karaköprü Belediyespor yönetimiyle hatıra fotoğrafı çekti.

BİHA

YORUM EKLE

banner99