Aşevi Derneğinden hayırseverlere destek çağrısı

Şanlıurfa Aşevi Derneği Yetkilisi Ali Topal, ihtiyaç sahiplerine yardımlarının devam ettiğini belirterek, hayırseverlerin desteğini istedi.

Aşevi Derneğinden hayırseverlere destek çağrısı
banner2

Şanlıurfa’da 27 yıldır yardıma muhtaç ailelere, hayırsever vatandaşların yardımını ulaştıran Aşevi Derneğinde yetkili Ali Topal, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde yardım çağrısında bulundu.
 


 

Yardımlarının devam ettiğini, özellikle kuru gıda ve kurbanlık ihtiyacı olduğunu ifade eden Topal, ihtiyaç sahibi ailelerin yalnız kalmaması için destek istedi.
 


 

Topal açıklamasında şunları söyledi:

“Tüm İslam aleminin Türkiye’mizin ve Urfa’nın mübarek kandilini tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Biliyorsunuz ki yıllardan beri Şanlıurfa Aşevi olarak devam ediyor bundan sonrada devam edecektir inşallah. Bugün de mübarek Regaip Kandili olması münasebetiyle buradan yardım alan kardeşlerimizi en güzel şekilde yemek ikramını yaptık. Bunun yanında da sene boyunca da devam edecektir. Şanlıurfa Aşevinin de hem gıda konusunda hem kurban konusunda hem giyim ve diğer konularda ihtiyacı var. Burada yardım alan kardeşlerimize ve bizim bağış yapan kardeşlerimiz gelip burayı ziyaret ederlerse memnun oluruz.”

BİHA

YORUM EKLE

banner99