İl Sağlık Müdürü 2 hastanede inceleme yaptı

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Balıklıgöl Devlet Hastanesinde incelemeler yaptı.

İl Sağlık Müdürü 2 hastanede inceleme yaptı
banner2

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinin poliklinik ve acil servislerinde incelemelerde bulunarak hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Polikliniklerde ve acil serviste karşılaştığı hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Erkuş, hastalara acil şifa diledi. Tedavileri devam eden hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Erkuş, hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında hastaların fikirlerini ve isteklerini dinledi. Hasta yakınlarıyla da sohbet eden Erkuş, hasta ve hasta yakınlarına aldıkları sağlık hizmetleriyle ilgili memnuniyetlerini sordu ve hastane idarecilerinden tedavi süreçleri ile ilgili bilgiler aldı.
 


 

İl Sağlık Müdürü Erkuş, Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Ahmet Kara ile birlikte mesai sonrası Balıklıgöl Devlet Hastanesinde daha iyi hizmet sunabilmek için tadilatı devam eden acil serviste incelemelerde bulundu. Daha sonra yatan hastaları ziyaret edip hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 


 

Erkuş, hizmet sunumlarının etkinliğini artırmak, daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla hasta ve yakınları ile görüşerek verilen hizmetlerin memnuniyetini sorguladıklarını belirtti. Etkin ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmalarının ana hedefleri olduğunu aktaran Erkuş, sonrasında çalışanların da memnuniyetlerini tüm yönleri ile değerlendirdiklerini ifade etti.

BİHA

YORUM EKLE