İddialar sonrası Baro Başkanından açıklama: Belgelerle konuşacağım

Şanlıurfa Barosu Başkanı Abdullah Öncel'in stajyer bir avukatı 100 hattan taciz ettiği iddiası sonrası BİHA'ya konuşan Öncel, "Bu iddiaların gerçek olmadığını akşama doğru belgeleriyle açıklayacağım" dedi.

İddialar sonrası Baro Başkanından açıklama: Belgelerle konuşacağım
banner1

Yeni Akit'te geçen habere göre; Şanlıurfa Barosu Başkanı Abdullah Öncel iddialara göre baroya kayıtlı stajyer avukat D.A. ile uzun süreli gönül ilişkisi yaşadı.

D.A., Mart 2019’da Öncel’e ayrılmak istediğini söyleyince Öncel'in farklı numaralardan D.A.’ya mesajlar attığı öne sürüldü. D.A.'nın numaraları engellemesi üzerine ise Öncel'in bu süreçte 100’e yakın numara üzerinden tacizini sürdürdüğü iddia edildi.

Bu iddialar sonrası D.A., Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı’na "Kişilerin huzur ve sükununu bozma", "İnanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme" suçlarından suç duyurusunda bulundu.

BARO BAŞKANI: BELGELERİYLE ANLATACAĞIM!

Stajyer avukat D.A.'nın iddiaları sonrası BİHA'nın ulaştığı Baro Başkanı Öncel, ilerleyen saatlerde belgeleriyle açıklama yapacağını söyledi. Baro Başkanı, "Bu iddiaların gerçek olmadığını akşama doğru belgeleriyle açıklayacağım. Sadece seçime yakın olması değil, başka şeyler de var. Basın açıklamasıyla anlatacağım" dedi.  

BİHA

YORUM EKLE