Canpolat: Kırsal mahallelerimizi kışa hazırlıyoruz

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Yeşiltepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, burada devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Canpolat: Kırsal mahallelerimizi kışa hazırlıyoruz
banner1

Haliliye Belediye Başkanı merkez ve kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Canpolat’ın son durağı Yeşiltepe Mahallesi oldu. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Canpolat, talep ve önerilerini dinledi. Ardından mahallede yürütülen yol yapım çalışmalarını denetleyen Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, yetkililerden bilgiler aldı. Ziyarette Canpolat’a belediye başkan yardımcısı, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarı ve vatandaşlar eşlik etti.

Çalışmaların yürütüldüğü bölgede açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, şehir ve kırsal ayırımı olmaksızın çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek şunları söyledi:

“Haliliye Belediyesi olarak mahallelerimizi kışa hazırlıyoruz. Şuanda yaklaşık 5 noktada Fen İşlerine bağlı ekiplerimiz kırsal mahallelerimizdeki yol çalışmalarını tamamlıyorlar. Bugün ise Yeşiltepe Mahallemizdeyiz. Vatandaşlarımızı çamurdan kurtarmak adına hummalı bir şekilde stabilize yol yapım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En kısa sürede Yeşiltepe Mahallemizde olduğu gibi diğer mahallelerimiz de çamurdan kurtulur. Mahallelerimiz yeni yollarıyla refah bir ortama kavuşacaklardır. Ben bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Burada konuşan Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Halef Demir ise “Daha önce görmediğimiz hizmetleri bugün görüyoruz. Sağ olsun Başkanımız bizi ziyaret etti. İncelemelerde bulundu. Çalışmaları yerinde gördü. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Canpolat ve beraberindekiler incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE