Harran’a emniyet lojmanları kazandırıldı

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un girişimleri ile ilçede temeli atılan emniyet lojmanları inşaatında çalışmalar sona erdi.

Harran’a emniyet lojmanları kazandırıldı
banner2

HARRAN- Harran Belediyesi tarafından temeli atılan emniyet lojmanlarının çalışmaları tamamlandı. 80 daireden oluşan lojmanlarda incelemelerde bulunan Başkan Özyavuz, ruhsat işlemlerinin de tamamlandığını belirtti.

Özyavuz yaptığı açıklamada; “Bildiğiniz gibi, göreve geldiğimiz günden beri Harran ilçemizde değişim, dönüşüm ve yeniliğin hakim olabilmesi için gece gündüz demeden bütün eforumuzu ve enerjimizi Harranlı vatandaşlarımız için sarf ediyoruz. Harran ilçemize 80 daireden oluşan emniyet lojmanlarının temelini atmıştık. Bugün itibariyle de inşaatı tamamlanan lojmanlarımızın hem kontrollerini gerçekleştirdik hem ruhsat işlemlerini bitirdik Harran’da yaşayan bütün vatandaşlarımıza ve Emniyet güçlerimize, polislerimize ayrı ayrı hayırlı olmasını diliyorum. Harran ilçemizin değişim, dönüşüm ve yeniliklerde her güne yeni bir başlangıçla gözünü açmasını diliyor, bütün Şanlıurfalı ve Harranlı hemşerilerime selamlarımı iletiyorum.” dedi.

Lojman temasları sonrasında Başkan Özyavuz Harran İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan'ı da ziyaret ederek, görevleri başında uğradıkları silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Cemal Bozkurt ve Komiser Yardımcısı Abdullah Yasir Binici için baş sağlığı dileklerini iletti.

BİHA


YORUM EKLE